جالب‌ترین ماجراهای ازدواج بازیگران ایرانی

 جالب‌ترین ماجراهای ازدواج بازیگران ایرانی

جالب‌ترین ماجراهای ازدواج بازیگران ایرانی را می‌دانید؟ آشنایی دو نفر و ازدواج آن‌ها، همیشه ساده نیست و گاهی همراه با ماجراهای عجیب و جالبی است. به خصوص اگر یک سلبریتی باشید، دیگر ماجرای ازدواج‌تان فقط به خودتان مربوط نیست و باید برای بقیه هم تعریف کنید. در ادامه ۱۰ ماجرای جالب از ماجراهای ازدواج بازیگران ایرانی را برایتان آورده‌ایم که جالب و خواندنی است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

برترین بازیگران قرن ۲۱ را می‌شناسید؟

شیوا طاهری

ازدواج بازیگران ایرانی

مراسم خواستگاری شیوا طاهری و همسرش در زیر آب برگزار شد! شیوا طاهری به جای پوشیدن لباس عروس، لباس غواصی پوشید و در اردیبهشت ۹۸ با انتشار ویدیوی خواستگاری از ازدواج خود خبر داد. شیوا طاهری که با فیلم «گذر از رنج‌ها» به شهرت رسید، یکی از پرحاشیه‌ترین ازدواج‌های چند سال اخیر در بین هنرمندان را داشته است.

رضا رویگری

ازدواج بازیگران ایرانی

کسی نیست که از اختلاف سنی ۴۳ ساله رضا رویگری با همسرش، تارا کریمی، خبر نداشته باشد. با این حال این دو، زوج عاشقی به نظر می‌رسند. در زمان سکته و زمین‌گیر شدن رضا رویگری، به خوبی می‌توان کمک‌های همسرش به او را دید.

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

ازدواج بازیگران ایرانی

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی در اجرای تئاتری در آلمان با هم آشنا شدند. این دو چند سالی با هم در ارتباط بودند تا اینکه شبی فرهاد آئیش ساعت ۵ صبح با مائده طهماسبی تماس می‌گیرد و از او خواستگاری می‌کند. جالب است بدانید مهریه این زوج تنها ۵ سکه است.

ماه چهره خلیلی

ازدواج بازیگران ایرانی

مراسم خواستگاری مرحوم ماه چهره خلیلی به‌صورت اینترنتی بوده است. در این مراسم خانواده ماه چهره خلیلی در آلمان و خانواده همسرش در ایران بودند. جالب است بدانید در این مراسم اینترنتی، چای هم تعارف شد و وقتی عروس بله را گفت، خانواده داماد به سمت مانیتور لب تاب نقل پاشیدند.

داریوش ارجمند

ازدواج بازیگران ایرانی

شاید داریوش ارجمند را به واسطه نقش‌هایی که بازی کرده، فرد قلدری قلمداد کنید. اما جالب است بدانید او در زندگی شخصیش خیلی هم خجالتی بوده است. او همسرش را در سال اول دانشگاه در کلاس دکتر علی شریعتی می‌بیند و از او خوشش می‌آید. با این حال او ۴ سال این عشق را پیش خودش نگه می‌دارد.

تا اینکه بعد از چهار سال و اتمام امتحانات، روزی در حیاط دانشگاه منتظر همسرش می‌ایستد. آنان کمی پیاده روی می‌کنند و آقای ارجمند از همسرش اجازه می‌خواهد تا او را به خانه برساند. همسرش می‌گوید خوب نیست و اگر ما را با هم ببینند بد می‌شود. داریوش ارجمند هم می‌گوید: اشکال ندارد، هر کس ما را دید و سوالی پرسید به من بگو تا برایش کارت عروسی‌مان را بفرستم!

ویدا جوان

ازدواج بازیگران ایرانی

ویدا جوان بر خلاف عرف معمول، خودش از همسرش آقای تهرانی خواستگاری کرده است. همسرش که از جسارت خانم جوان خیلی خوشش آمده بود فورا جواب مثبت می‌دهد و آن دو به خوبی و خوشی با هم ازدواج می‌کنند. این ازدواج هم یکی از جالب‌ترین موارد ازدواج بازیگران ایرانی به شمار می‌رود.

شیلا خداداد

ازدواج بازیگران ایرانی

فرزین سرکارات زمانی که داشت بینی شیلا خداداد را عمل می‌کرد از او خواستگاری کرد! آدم با شنیدن این ماجرا یاد سوالات مسخره‌ای می‌افتد که دندان‌پزشکان هنگام جراحی از بیمار می‌پرسند و بیمار با دهان پر خون و تف سعی می‌کند پاسخ دهد. حالا ما نمی‌دانیم چطور خانم خداداد، درحین عمل به همسرش جواب داده، ولی نتیجه این ازدواج دو فرزند شیرن به نام‌های سامیار و ساتین است.

ویشکا آسایش

ازدواج بازیگران ایرانی

ویشکا آسایش هم مانند ویدا جوان برخلاف جهت آب شنا کرده و خودش از همسرش خواستگاری کرده است. او مدت‌ها وقت صرف کرده تا همسرش را بشناسد. ولی وقتی به خودش می‌آید می‌بیند کلی وقت تلف کرده بدون آنکه حسش را به همسرش بگوید. سرانجام او حس واقعیش را به همسرش می‌گوید و با استقبال او روبه‌رو می‌شود و با هم ازدواج می‌کنند.

لیلا حاتمی و علی مصفا

ازدواج بازیگران ایرانی

جالب است بدانید علی مصفا، لیلا حاتمی را از داوود رشیدی خواستگاری کرده است چون در آن موقع علی حاتمی فوت کرده بود. علی حاتمی و داوود رشیدی با هم دوستان صمیمی بودند و رفت‌وآمد خانوادگی داشتند. حتی تا جایی که لیلا حاتمی و لیلی رشیدی با هم بزرگ شده‌اند.

کوروش تهامی

ازدواج بازیگران ایرانی

ماجرای آشنایی کوروش تهامی و همسرش بسیار شاعرانه است. ماجرا از این قرار است که روزی خانم پونه یزدانی در یک مغازه سی‌دی فروشی مشغول توضیح دادن یک اثر به فروشنده بوده، اما فروشنده متوجه منظور خانم یزدانی نمی‌شده. اتفاقا آقای تهامی هم در همان فروشگاه بوده و متوجه منظور خانم می‌شود و به فروشنده توضیح می‌دهد که خانم یزدانی دنبال چه آلبومی هستند. این زوج اینگونه با هم آشنا می‌شوند؛ تا باشد از این آشنایی‌ها :)‌

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *